توزیع سرامیک کف پذیرایی

امروزه استفاده از سرامیک کف پذیرایی علاوه بر مد بودن به دلیل نظافت راحت و ظاهر زیبای که باعث بزرگ نشان داده شدن محیط می شود باب شده است و در مقابل لکه و آب مقاوم است که انواع آن با توجه به سلیقه ی افراد در انواع مختلف تولید می شود. انواع سرامیک کف پذیرایی بسته به رنگ و اشکال آن متفاوت است و بصورت مات و براق تولید و توزیع می شود.

توزیع  سرامیک کف پذیرایی

آشنایی با انواع سرامیک کف پذیرایی

آشنایی با انواع سرامیک کف پذیرایی مهمترین عامل تقسیم بندی سرامیک ها جنس آنها می باشد. همچنین این کالا از لحاظ درجه به درجه ۱ و ۲ و ۳، محل نصب به کف و دیوار پو یا سرامیک کف اتاق، و از لحاظ پوشش به لعاب دار و بدون لعاب تقسیم ‌بندی می‌شود.. اکثر افراد مایل به خرید مدل های جدید و مدرن آن هستند که مدل های جدید آنها بیشتر در طرح چوب یا به صورت یکنواخت است.

سرامیک پذیرایی گرانیت، از خاک رس تهیه می شود و سطح آن بدون لعاب است و نوعی دیگر سرامیک حالت شیشه ای و براقی دارد و در شکل های شش گوشه، مربع ،مستطیل به فروش می رسد. مدل های جدید کاشی کف به دلیل اینکه در زیر فشار زیاد قرار دارد دارای مقاومت بالایی می باشد. علاوه بر مقاومت ظاهر آن نیز اهمیت زیادی دارد و دارای انواع مختلف مانند کاشی موزاییکی، پرسنالی، رو لعابی و طرح پارکت می باشد.

مدل پرسنالی به شکل شیشه ای است و ضخامت بیشتری دارد. مدل موزاییکی دارای قطعات ریز تر است و ضخامت آن کمتر از مدل پرسونال می‌باشد و تنوع رنگی زیادی دارد و مدل لعابی سرامیک کف نازک تر از مدل های دیگر می باشد و به صورت ساده و گلدار تولید می شود. برای کف پذیرایی از رنگ های با تن قهوه ای با طرح چوب انتخاب می‌ شود زیرا رنگ قهوه‌ای کثیفی را زود به خود نمی ‌گیرد و طرح چوب آن حس نزدیکی به طبیعت را به فرد می‌دهد و همچنین رنگ با مبلمان بیشتر همخوانی دارد.

سفارش سرامیک کف پذیرایی

سفارش  سرامیک کف پذیرایی پیشرفت تکنولوژی در تولید کاشی و سرامیک امکان اجرای تقریباً نامحدود چشم اندازهای چیدمان را فراهم می کند. در حال حاضر با مدرنیته شدن دستگاه ها و ابزارهای مدرن در دنیا، تولید سرامیک به صورت اسلب افزایش یافته و از طرفی استفاده از این نوع سرامیک در طراحی داخلی ساختمان ها افزایش یافته است.

ما به‌عنوان یکی از بزرگترین و با تجربه‌ترین فروشنده‌های کاشی در ایران، به ارائه خدمات بی‌نظیر به مشتریان به عنوان سرامیک کف مرغوب با پایین‌ترین قیمت ممکن است. ما به شهرت خوو افتخار می‌کنیم. ما به‌عنوان فروشگاه یک ‌جای شما برای کاشی ‌ها از انواع و اقسام کاشی های کف را در اختیار شما قرار می‌دهند که برای استفاده در سرتاسر خانه ایده‌آل هستند، که می‌توان تنها با کلیک یک دکمه متعلق به شما باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما