تولید عمده سرامیک کف پذیرایی

از آنجایی که انواع سرامیک و از جمله سرامیک کف پذیرایی از مصالح ساختمانی ضروری است و در ساخت اغلب ساختمانها کاربرد دارد، از این رو تولید عمده انواع سرامیک کف مانند تولید سرامیک براق یا مات و غیره در حجم گسترده و در بسیاری از کارخانه های اغلب شهرها به ویژه یزد یا اصفهان و غیره صورت می‌ گیرد و بازار تولید آن از رونق خوبی برخوردار است. در واقع می توان گفت تولید و فروش عمده سرامیک از کسب و کارهای مهم و پردرآمد به شمار می‌ رود که به دلیل کیفیت خوبی که دارد سود زیادی از آن حاصل می‌ شود.

تولید عمده سرامیک کف پذیرایی

راهنمای جامع انتخاب سرامیک کف پذیرایی

راهنمای جامع انتخاب سرامیک کف پذیرایی اگر می خواهید برای منزل و ساختمان خود بهترین سرامیک را خریداری کنید و یا اگر خریدار و فروشنده سرامیک کف پذیرایی هستید و می خواهید صاحب بهترین محصول شوید ما را در ادامه این متن همراهی کنید.

 • اگر محیط و فضای پذیرایی شما کوچک و کم است بهتر است سرامیک با رنگ روشن مانند سفید انتخاب کنید تا بزرگتر جلوه کند برای محیط و منازل بزرگ از سرامیک های تیره تر بهره ببرید.
 • سرامیک باید جنس خوبی داشته باشد و دوام آن بالا بوده تا در اثر ضربات آسیب نبیند و همچنین اگر سرامیک کف اتاق پذیرایی خاصیت ضد آب داشته باشد که البته نباید بیش از حد باشد.
 • سرامیک رنگ بندی بسیار زیادی دارد که به راحتی می توانید نوع دلخواه را انتخاب کنید اما بهتر است رنگ آن را با دکوراسیون و به ویژه کاشی های دیوار پذیرایی ست و هماهنگ کنید تا محیط زیبایی ایجاد شود.
 • سرامیک شکل های گوناگون دارد و اندازه های آن بزرگ یا کوچک است که در هنگام خرید آن باید به آن توجه داشت.
 • قیمت سرامیک کف پذیرایی با توجه به برند و کیفیت آن کم یا زیاد است و بنابراین در هنگام خرید به آن دقت داشته باشید و سعی کنید آن را از برندهای معتبر انتخاب کنید تا خیالتان از بابت جنس و نرخ آن آسوده باشد و البته اگر سرامیک کف را به طور مستقیم از سازندگان یا فروشگاه های مجازی انتخاب کنید نرخ آن تا حد زیادی ارزان تر می شود.

بررسی اجمالی مشخصات سرامیک کف پذیرایی

بررسی اجمالی مشخصات سرامیک کف پذیرایی برخی از مشخصات سرامیک کف پذیرایی به شرح زیر است:

 • برخی از انواع سرامیک کف در برابر یخ زدگی دوام خوبی از خود نشان می دهد و همچنین درجه و درصد دوام آن در برابر رطوبت آب هم با هم تفاوت دارد و باید درجه جذب آب سرامیک هم متعادل باشد.
 • از دیگر مشخصات سرامیک کف پذیرایی ضریب اصطکاک آن است که با هم فرق دارد.
 • مشخصه دیگر سرامیک کف تنوع رنگی زیاد آن است که به آسانی با هر محیطی ست می شود.
 • ابعاد و سایز سرامیک کوچک بوده و گاهی بسیار بزرگ است و این از دیگر ویژگی های آن است.
 • سرامیک ها در برابر ساییدگی مشابه هم نبوده و دوام برخی بیشتر است که خود مشخصه دیگر سرامیک است.
 • ویژگی دیگر سرامیک کف میزان لیز و سر بودن آن است که کم یا زیاد است.
 • نرخ سرامیک کف هم می تواند ارزان یا بسیار گران باشد که اگر از برندهای معتبر باشد نرخ بیشتر و گرانتری دارد.
 • سرامیک ها طرح و نقش مختلف دارد و گاهی ساده است و در مواردی طرح و نقش و نگار دارد و دست خریدار در انتخاب باز است.
 • در تولید سرامیک مواد اولیه مختلفی مانند مواد سیلیسی و مواد معدنی استفاده می شود که باعث می شود کیفیت آن کم یا زیاد باشد.

دلایل محبوبیت سرامیک کف اتاق پذیرایی براق

دلایل محبوبیت سرامیک کف اتاق پذیرایی براق سرامیک هم در نوع براق و هم مات تولید می شود و نوع براق آن خریدار بسیاری دارد. شاید مهم ترین دلیل دلایل محبوبیت سرامیک کف اتاق پذیرایی براق ظاهر درخشنده و جلوه گر آن باشد که دکوراسیون را نمایان تر می کند. سرامیک براق هم به خوبی و به راحتی تمیز و شسته شده و هم بعد از شسته شدن درخشان می شود و این خود از مهم ترین دلیل محبوبیت سرامیک براق است.

سرامیک براق به دلیل جنسی که دارد نور را بیشتر منعکس کرده و در فضا منتشر می کند و موجب می شود مکان و اتاق پذیرایی بزرگتر از آنچه هست و همچنین اتاق روشن تر می شود و برای خانه و محل های تاریک مزیت خوبی است و این هم از دیگر دلایل کاربرد زیاد و محبوب بودن سرامیک براق است. سرامیک براق باعث می شود اتاق و محل شیک و لوکس به نظر آید و برای همین هم خریداران زیادی دارد.

سرامیک براق علاوه بر رنگ سفید دارای رنگ های تیره و روشن زیادی است که مدل و طرح مدرن و شیک یا کلاسیک و زیبا دارد و همین امر محبوبیت آن را در میان خریداران افزایش داده است. اغلب سرامیک های براق اگر از مواد اولیه باکیفیت تولید شده باشد جنس خوبی دارد و در برابر عوامل مختلف مقاومت می کند و به راحتی ضربه نمی بیند و کیفیت خود را حفظ می کند.

فروش سرامیک کف پذیرایی ارزان قیمت

فروش سرامیک کف پذیرایی ارزان قیمت کف همه ساختمان ها نیاز به پوششی مناسب دارد که یکی از آنها سرامیک است و رنگ و نوع و جنس های مختلف تولید و روانه بازار می شود و از آنجایی که ماده ای ضروری و پرکاربرد استکه در کارخانه های اغلب شهرها تولید می شود و از این رو تعداد مراکز فروش سرامیک کف پذیرایی زیاد بوده و هم به شکل مجازی و هم به صورت حضوری فعالیت می کنند.

تولید کننده انواع سرامیک یکی از اولین و اصلی ترین مراکز فروش سرامیک کف پذیرایی ارزان قیمت به شمار می آید که بعد از ساخت بهترین سرامیک آن را با قیمت مناسب در بازار عرضه داشته و به فروش می رسانند، بنابراین متقاضیان می توانند با مراجعه به آن ها سرامیک مرغوب و با کیفیت را به دست آورند و به علت اینکه دست واسطه ها کوتاه است کمترین هزینه را بابت خرید سرامیک متحمل شوند.

از دیگر فروشنده های کف پذیرایی ارزان قیمت سایت های معتبر اینترنتی مانند سایت حاضر است. آنها تصویر انواع سرامیک را در سایت درج می‌ کنند و ویژگی های هر کدام را به همراه قیمت کف پذیرایی به نمایش می‌ گذارند تا کار خرید و فروش برای خریداران آسان تر شود، در این صورت با سفارش و خرید از این مراکز مجازی بهترین سرامیک ارزان قیمت را به دست می آورید و به علت حذف دلال ها آن را با قیمت کم خریداری می کنید و سود شما دو چندان می‌ گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما