سرامیک بین کابینتی طوسی با قیمت عالی و کیفیت تضمین شده

مناسب ترین سرامیک برای پر کردن فضای بین کابینت های امروزی دارای رنگ طوسی است که این سرامیک بین کابینتی با قیمت عالی و کیفیت تضمین شده توسط تولید کننده به خریداران عرضه می شود.

سرامیک بین کابینتی طوسی با قیمت عالی و کیفیت تضمین شده

سرامیک بین کابینتی طوسی

سرامیک بین کابینتی طوسی طراحان داخلی ساختمان امروزه برای صرفه جویی در هزینه های ساخت و ساز بخش هایی از آشپزخانه را که با کابینت پوشیده می شوند سرامیک کاری نمی کنند و به این ترتیب بین کابینت های بالایی و زیری فضای خالی باقی می ماند که این فضا معمولاً پوشش ندارد و در بهترین حالت با گچ و خاک پوشیده شده است که امکان استفاده از سرامیک در این بخش وجود دارد.

با توجه به در دید بودن فضای بین کابینتی استفاده از سرامیک مناسب ظاهر بسیار ویژه ای به این قسمت از آشپزخانه می دهد و این بخش هم بر زیبایی آشپزخانه و هم بر نظافت و تمیزی آن تاثیر می گذارد همچنین معمولاً سینک ظرفشویی و اجاق گاز بر روی کابینت های زیری قرار می گیرند و وقتی پخت و پز یا شستشوی ظروف انجام می شود فضای بین کابینتی خیس می کرد به همین دلیل برای جلوگیری از خراب شدن مصالح این قسمت باید از سرامیک استفاده شود که از نفوذ آب ممانعت می کند.

مناسب ترین سرامیک های بین کابینتی که امروزه در دکوراسیون مدرن خانه ها دارای کاربرد زیادی است سرامیک بین کابینتی طوسی بوده که رنگ آن طی چند سال اخیر بسیار مورد توجه است و با رنگ کابینت ها که اغلب سفید هستند همخوانی زیادی دارد و به این ترتیب روز به روز بر آمار استفاده از این نوع سرامیک در دکوراسیون های امروزی افزوده می شود.

نمونه های بسیار زیبایی از سرامیک بین کابینتی با رنگ طوسی وجود دارند که برخی از آنها کاملاً ساده بوده و برخی دیگر دارای طرح های بسیار متفاوتی هستند همچنین برخی از این نمونه ها دارای اشکال هندسی مستطیلی می باشند و این بدان معنی است که سرامیک های مورد استفاده در این بخش الزاماً نباید به شکل مشخص باشند بلکه تنوع شکل آنها بسیار زیاد است.

این سرامیک به دلیل پوشش لعابی مناسبی که دارند نفوذناپذیر بوده و امکان تمیز کردن آنها با انواع شوینده ها نیز وجود دارد و به این ترتیب با ابزارهای مختلف یعنی شوینده های گوناگون امکان تمیز کردن این سطح دیوار و فضای بین کابل وجود خواهد داشت.

استفاده از این سرامیک ها برای دکوراسیون های مدرن آشپزخانه های امروزی بسیار متداول است و رنگ طوسی این محصول زیبایی خاصی را در آشپزخانه های خانگی و حتی صنعتی ایجاد می‌کند و به این شکل رنگ آن خاص و متفاوت تر از انواع رنگ های مورد استفاده جهت سرامیک ها آشپزخانه بوده و نمای منحصر به فردی را در آن ایجاد خواهد کرد.

برای نصب این سرامیک ها از چسب کاشی بیشتر استفاده می شود و برای این کار ابتدا سطح دیوار را کاملا یکدست کرده و تراز می کنند سپس چسب کاشی را بر روی سطح دیوار و سرامیک می مالند و به این ترتیب پشت سرامیک را به دیوار می چسبانند تا پس از ۲۴ ساعت سرامیک کاملا بر روی دیوار محکم شود.

ضخامت این سرامیک برخلاف سرامیک های مورد استفاده جهت کف آشپزخانه چندان زیاد نیست چون تماس آب با این قسمت از آشپزخانه زیاد نمی باشد با این وجود تولید کننده سعی کرده بالاترین کیفیت سرامیک را که وزن سبکی نیز دارد و از تراکم بالایی برخوردار است برای این محصولات در نظر بگیرند همچنین تنوع طرح در سرامیک طوسی بسیار زیاد است و از طرح های زیبا با پس زمینه طوسی برای ایجاد زیبایی بیشتر در این سرامیک استفاده می شود.

این سرامیک قیمت بسیار متفاوتی با سرامیک های معمولی ندارد ولی از نظر رنگ و ظاهر متفاوت از آنها می باشد همچنین قیمت این محصول در نمونه های ساده ارزان است هر چند نمونه های طرح دار آن نسبت به انواع ساده از قیمت بالاتری برخوردارند با این وجود تنوع طرح و تراکم رنگ به کار رفته در این محصول بر قیمت نهایی آن تاثیر خواهد گذاشت.

کارخانه های تولید کننده انواع کاشی و سرامیک در کنار تولید کاشی های با ابعاد مختلف به طور تخصصی در زمینه طراحی و تولید سرامیک بین کابینتی نیز فعالیت می‌کنند و به این ترتیب بهترین این سرامیک ها را با نرخ ایده‌آل در اختیار خریداران این محصول قرار خواهند داد.

سرامیک بین کابینتی طرح گل

سرامیک بین کابینتی طرح گل با توجه به این که در بخش دیوار آشپزخانه فقط فضای بین کابینتی برای نصب سرامیک وجود دارد و هیچ فضای دیگری در این بین نمی تواند برای نصب سرامیک مورد استفاده قرار بگیرد تنوع در این نوع سرامیک بسیار زیاد است و کارخانه های تولید کننده اقدام به ارائه نمونه های بسیار زیبا از این محصول کرده اند و با نرخی باورنکردنی این محصول را به خریداران خود ارائه می‌کنند.

در بین انواع سرامیک ها یکی از مشهورترین آنها به لحاظ زیبایی سرامیک های بین کابینتی طرح دار است که گاها دارای طرح گل بوده و از گل های با رنگ های متفاوت در این سرامیک استفاده می شود و به این ترتیب این سرامیکی بسیار زیبا و با پس زمینه ای از رنگ های مختلف از جمله طوسی فضای زیبایی را در بخش بین کابینتی ایجاد می کند.

استفاده از این نوع سرامیک گل دار فضای سرد و یکنواخت ایجاد شده در نتیجه نصب سرامیک های معمولی را به طور کلی از بین می برد و تاثیر آن در زیبایی هر چه بیشتر آشپزخانه‌ها بسیار زیاد خواهد بود همچنین نوع طرح گل هایی که برای این سرامیک ها مورد استفاده قرار می گیرد فقط چند نمونه نبوده بلکه دهها طرح فوق العاده زیبا وجود دارد که هر یک از آنها سلیقه و نیاز خاصی را برای این محصول پوشش خواهند داد.

تراکم رنگ در این گل های ایجاد شده در سرامیک نیز می تواند زیاد یا کم باشد به عنوان مثال وقتی که این سرامیک ها در دکوراسیون مدرن آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرند معمولاً طرح گل ساده برای آنها استفاده می شود اما وقتی که همین سرامیک ها در دکوراسیون کلاسیک استفاده می شوند دارای تنوع رنگ و طرح بیشتری هستند.

بهترین انواع این سرامیک در ابعاد مختلف و در ضخامت های گوناگون با پوشش لعاب درجه یک توسط تولید کننده داخلی این محصول در اختیار طراحان داخلی ساختمان و پیمانکاران و فروشندگان کاشی و سرامیک در سراسر کشور قرار می گیرد و تنوع محصول را در اختیار آنها قرار می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما