فروشگاه بزرگ سرامیک آشپزخانه سنتی

آشپزخانه یکی از بخش‌های مهم خانه است و برای زیبا کردن دکوراسیون آن می‌توان از سرامیک مدرن یا سنتی استفاده کرد. برای داشتن سبک، مهم ترین کار انتخاب سرامیک است. امروزه فروشگاه‌های بزرگ سرامیک آشپزخانه ما در سراسر استان‌های کشور شعبه دارد. شرکت‌های تولید و وارداتی انواع گوناگونی سرامیک آشپزخانه سنتی به بازار عرضه می‌کنند و با مراجعه به این فروشگاه‌ها به راحتی می‌توان مرغوبترین و شیک‌ترین طرح سرامیک آشپزخانه سنتی را تهیه کرد. مشتریان گرامی برای خرید می توانند به سایت ما مراجعه کنند.

فروشگاه بزرگ سرامیک آشپزخانه سنتی

جدیدترین طرح سرامیک آشپزخانه سنتی

جدیدترین طرح سرامیک آشپزخانه سنتی برای داشتن آشپزخانه با سبک سنتی می‌توان از سرامیک‌های با نقش و نگار ایرانی ودست ساز استفاده کرد و از این رو افراد زیادی دنبال طرح‌های منحصر به فرد سرامیک سنتی در آشپزخانه خود می‌گردند.امروزه کاشی و سرامیک سنتی- ایرانی یکی از مواردی که در فضای آشپزخانه استفاده می‌شود، که در طرح‌ها، مدل‌ها و رنگ‌های متنوعی طراحی و ساخته می‌شوند که در دکوراسیون داخلی آشپزخانه به کار می‌رود.

درخرید سرامیک آشپزخانه سنتی نه تنها باید به زیبایی و هماهنگی رنگ سرامیک با دیگر اجزای خانه توجه کرد بلکه می‌بایست به جنس سرامیک نیز توجه کرد و همچنین در هنگام خرید باید توجه داشته باشیم، برای سطوح منحنی از سرامیک‌های کوچکتر در آشپزخانه استفاده کنیم و این سرامیک های سنتی کوچک به شما این امکان را می‌دهند که منحنی ها و سطوح خمیده را دقیق تر در بیاورید.

در هنگام خرید برای سرامیک سنتی کف آشپزخانه باید به ضخامت آن توجه کنیم، چون سرامیک هایی که در کف قرار می‌گیرند وزن زیادی را تحمل می‌کنند و همچنین بیشتر از سایر نقاط شسته می‌شوند و باید ضد آب باشند و همچنین در هنگام خرید سرامیک سنتی برای آشپزخانه به درجه اصطکاک آن هم باید توجه شود.

طرح های سنگ طبیعی برای نشان دادن فضای آشپزخانه بزرگ گرم و دلپذیر مناسب هستند. شکل زیر نوعی سفال سنگی را نشان می دهد که چیدمان آن نیز خلاقانه کار شده است. در یک طرف آشپزخانه کاشی های مربع شکل به صورت مورب و در سمت دیگر کاشی های مستطیل شکل به طور مستقیم قرار می گیرند.

سه مزیت سرامیک آشپزخانه سنتی

سه مزیت سرامیک آشپزخانه سنتی سرامیک‌های طرح دار سنتی از جدیدترین برندهای سرامیک می باشد که در طی چند سال گذشته فعالیت خود را شروع کرده‌اند و با طراحی‌های خاص و زیبای این محصولات جایگاه ویژه‌ای را در میان طرفداران این محصولات به دست آورده است. زیبایی نقش‌ها و طرح های سنتی ایرانی انکار ناپذیر است و جمع کثیری از گردشگران خارجی را سالیانه به سمت خود می‌کشاند. در طی چند سال اخیر استفاده از مدل کاشی آشپزخانه ایرانی همراه با کاشی سنتی بسیار مورد توجه خریداران قرار گرفته است، در واقع با ترکیب این هنر با صنعت کاشی سازی رویکرد جدیدی به دکوراسیون خانه ایجاد شده است

در ایران استفاده از سرامیک آشپزخانه مزایای بسیاری دارد که در اینجا به مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد.

  1. استفاده سرامیک برای آشپزخانه می‌توان به سهولت در نگهداری و تمیز کردن ان اشاره کرد.
  2. مقاومت بالا سرامیک آشپزخانه در برابر فشار و ضربه
  3. استفاده از سرامیک آشپزخانه تنوع زیادی در طرح و رنگ ایجاد می‌کند . تنوع رنگ وخلاقیت در مدل سرامیک آشپزخانه ایرانی روز به روز در حال افزایش است.

خرید سرامیک آشپزخانه سنتی ایرانی

خرید سرامیک آشپزخانه سنتی ایرانی هم اکنون انواع سرامیک طرحدار سنتی- ایرانی در سایزهای مختلف تولید و در دسترس خریداران قرار دارد. اکثر طرح های سنتی به کار رفته در مدل‌های کاشی آشپزخانه سنتی با الهام از نقش ها و رنگ های به کار رفته در مناطق تاریخی مهم کشور ساخته شده‌اند. برای مثال می‌توان به طرح های الهام گرفته از کاخ گلستان، طرح گل و مرغ سبک شیرازی، طرح قاجاری، طرح هایی با زمینه فیروزه‌ای و بسیاری طرح های دیگر در این زمینه اشاره کرد.

از سبک کاشی سنتی – ایرانی می‌توان در فضای بین کابینت ها و همچنین دیوارها در آشپزخانه استفاده کرد. خریداران گرامی که قصد خرید جدیدترین سرامیک آشپزخانه سنتی ایرانی را دارند می توانند با مراجعه به وب سایت ما با کارشناسان ما ارتباط بر قرار کنند و این محصول را خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما