قیمت کاشی آشپزخانه کرمی مدرن برای دکوراسیون زیبا و جذاب

کاشی آشپزخانه، جزع مهمترین مساله در آشپزخانه ها است که می تواند به صورت مستقیم بر دکوراسیون منزل تأثیر بگذارد زیبایی و جذابیت خانه را دو چندان کند.

قیمت کاشی آشپزخانه کرمی مدرن برای دکوراسیون زیبا و جذاب

کاشی آشپزخانه کرمی

کاشی آشپزخانه کرمی کاشی سطح مقاومتی را در برابر آب به راه خواهد داد که هم با دوام است و هم شیک به نظر می‌رسد.

این متریال جنس های مختلفی تولید می گردد و گزینه مقرون به صرفه برای دیوارهای آشپزخانه ها می باشد کاشی های دیواری محبوبیت چندانی ندارند.

اما در سال‌های اخیر نوآوری های طراحی باعث به وجود آوردنطرح مدرن در سبک و اشکال و همچنین در رنگ های کاشی ها ایجاد کرده است.

این موضوع باعث شده بسیاری از صاحبان خانه ها برای به روز رسانی وسایل آشپزخانه خود از کاشی استفاده نمایند.

در رابطه با انتخاب کاشی های آشپزخانه فاکتورهای مهمی از جمله جوانب مثبت و منفی و نحوه نصب را برای باید در نظر بگیرید.

برای آشنا شدن بیشتر با کاشی های آشپزخانه در ادامه با ما همراه باشید تا توضیحاتی را در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

کاشی های آشپزخانه سرامیکی از مخلوط آب و خاک تشکیل شده است. این مخلوط در دمای بسیار بالایی در داخل کوره ها به صورت کاشی در می آیند و تعیین کاشی های لعاب قرار می دهند که این کار باعث ضد آب شدن آن ها می شود.

کاشی سرامیکی بدون لعاب ظاهر تحمیلی را به وجود می‌آورد که برخی از افراد این مدل را نسبت به مدل های ضدآب آن ها ترجیح می‌دهند برخی دیگر از کاشی ها مختلف هستند که نسخه بادوام تر و متراکم تر از کاشی های سرامیکی می باشند.

کاشی های چینی از مخلوط خاک رس و آب ساخته شدن خاک رز اغلب از کوارتز کائولن فلدسپات ترک شده است که از نظر چگالی و بیشتر هستند.

کاشی سنگ طبیعی از جمله کاشی هایی هستند که از جنس مرمر و دیگر سنگ ها می باشند و به لحاظ ظاهری کلاسیک هستند همیشه موفق خواهند بود.

این طرح یک آشپزخانه کاملا شیک و مجلل را ایجاد می نماید به خصوص در قسمتهای زیر کابینت کاشی ها دیواری می‌تواند ارزش آشپزخانه تان را به مراتب بالاتر آورد به دلیل تنوع رنگ های زیبا و جذاب بسیار مورد تقاضا قرار گرفته است و برای هر سبکی از دکوراسیون قابل اجرا هست و از محبوب ترین کاشی های سنگی طبیعی تراورتن گرانیت می باشد.

این کاشی‌ها گزینه خوبی باشد و در صورتی که هزینه قابل توجهی را برای آنها در نظر گرفته باشد توجه کنید که سنگ طبیعی در مقایسه با کاشی سرامیکی نیاز به نگهداری بیشتری خواهند داشت ولی سنگ طبیعی باید مرتباً آنها را به مواد خاصی پوشش دهید یا اصلاح آنها را پولیش کنید .

سنگ مرمر به صورت معمولی در رنگ های خاکستری سفید و کرم وجود دارد و می‌تواند حالت سایه روشن و تیره تر یا روشن تر داشته باشد.

تراورتن معمولاً در رنگ های کرمی وخاکستری هستند .اگر چه رنگ هایی گرمترین وجود دارد این متریال دارای حفره های طبیعی بر روی سطح است که بعد از اتمام مراحل فرآوری این حفره‌ها پر خواهد شد.

کاشی های دیواری می تواند هر لحظه و هر شکلی داشته باشند اما تعداد بی نهایت طراحی آنها در آشپزخانه دشوار است.

بنابراین روش معمول حکم می‌کند که کاشی را به اندازه های استاندارد توانید خریداری کنید از مدل‌های جدیدی که برای کاشی های آشپزخانه مورد استقبال قرار گرفته از کاشی هایی هستند که رنگ کرم دارند و در برخی از مواقع به شکل پولک های ماهی به چند فضای خانه را مدرن تر جلوه می دهند.

این سبک بسیار منحصر به فرد است و می‌تواندشکل ماهی را در آشپزخانه تداعی کند و جلوه زیبایی و خاصی را خلق نماید. برخی از کاشی ها بزرگ هستند در حال حاضر بهترین کاشی های آشپزخانه می باشند غالب آنها ۶۰ در ۶۰ هست برای دیوارهای خاصی استفاده می شود.

این نقاشی واسه وجود آمدن سطح یکنواخت می شود اغلب در رنگ ها و نقش های ملایم تری بر روی چوب بتن و سنگ در دسترس قرار می گیرد و می تواند گزینه بسیار خوبی برای علاقمندان به حساب بیاید کاشی های بزرگ در فضاهای کوچک بهتر نظر می رسد .

زمانی که از دور به آنها نگاه می‌شود اتصالات کمتر دیده خواهد شد و بنابراین اثر کاملترین خواهید دید.

نقاشی بزرگسال بیشتری را میپوشاند کاشی هایی با ابعاد بزرگ می‌تواند واسه بزرگتر جلوه دادن خانه شود این کاشی‌ها هستند و به طور معمول ۱۲ ولت و ۱۲ ستون دارند.

یکی به هم متصل می شوند و یک صفحه را به وجود می‌آورند درون کاشی ها و صفحات دایره ای مربعی و مستطیلی قرار دارد و بر آشپزخانه در حمام هم قابل استفاده می باشد .

این نکته را باید مد نظر قرار دهیم که با وجود جزئیات زیبا موزاییک ها می توانند دیوارهای شلوغی را ایجاد نماید بنابراین بهتر است بخشی از دیوار را به نفع این کاشی ها اختصاص دهید.

کاشی آشپزخانه بین کابینتی

کاشی آشپزخانه بین کابینتی همانطور که گفته شد کاشی آشپزخانه بین کابینتی تنوع بسیار زیادی دارند و برخی از این کاشی ها دارای رنگ های کرم هستند برخی دارند های تیره تر و یا صر به فرد تر دیده می شود که هر کدام از این ها با توجه به سلیقه و قابل خریداری و سفارش هست به نوع دیگری از کاشی ها وجود دارد که به آنها کاشی متروی می‌گویند اگر به اندازه نیستند اما بسیار مورد توجه قرار گرفته است در حقیقت این روز ها سخت است که یک آشپزخانه را پیدا کنید که کاشی‌هایی مترو در آنها استفاده نشده باشد.

مترو به راحتی در هر محیطی قابل اندازه گیری هستند از این کاشی را به عنوان کاشی های کف استفاده می کنند و می توانید برای آشپزخانه و کاشی بین کابینتی یک گزینه بسیار ایده آل به حساب می آید اشکال منحصربه‌فردی کاشی در حال تبدیل شده است به یک قاعده می باشد اشکال فراتر میز مستطیل و مربع شکل وجود دارد که هرکدام ظاهره و منحصر به فردی را به استخوان ها می بخشد.

از بین طرح کاشی آشپزخانه جدید غشای سلولی و یا کلاسی به سبک مدرن وجود دارد که هر کدام با توجه به سیستم آشپزخانه و دکوراسیون آن و مورد استفاده قرار می‌گیرد برخی از آنها حالت الگوی انتزاعی و خلاقانه تر دارند که برای آشپزخانه های مدرن تر استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما